Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε το πρωί της Πέμπτης στο κέντρο του Βόλου.
Ειδικότερα, λίγο μετά τις 11:30 και στη συμβολή των οδών Κασσαβέτη και Κωνσταντά, ένα λεωφορείο που μετέφερε πυροσβέστες συγκρούστηκε με σταθμευμένο ΙΧ.
![τροχαιο ατυχημα Odigein](https://odigein.com/asadresh/2023/10/τροχαιο-ατυχημα-1-1.jpg)
![τροχαιο ατυχημα Odigein](https://odigein.com/asadresh/2023/10/τροχαιο-ατυχημα-2.jpg)
![τροχαιο ατυχημα Odigein](https://odigein.com/asadresh/2023/10/τροχαιο-ατυχημα-3.jpg)
![τροχαιο ατυχημα Odigein](https://odigein.com/asadresh/2023/10/τροχαιο-ατυχημα-4.jpg)
![τροχαιο ατυχημα Odigein](https://odigein.com/asadresh/2023/10/τροχαιο-ατυχημα-5-1.jpg)
![τροχαιο ατυχημα Odigein](https://odigein.com/asadresh/2023/10/τροχαιο-ατυχημα-λεωφορειο.jpg)
Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε το πρωί της Πέμπτης στο κέντρο του Βόλου.
Ειδικότερα, λίγο μετά τις 11:30 και στη συμβολή των οδών Κασσαβέτη και Κωνσταντά, ένα λεωφορείο που μετέφερε πυροσβέστες συγκρούστηκε με σταθμευμένο ΙΧ.