Άντε και λίγο γέλιο

Εδώ γελάνε. Αν γελάσατε με κάτι πέστε το και σε εμάς να γελάσουμε και εμείς...
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6675
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από MacPap »

;)


Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4930
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Τὸ ξαναγράφω ἐπειδὴ ἄλλο ἤθελα νὰ γράψω κι ἄλλο ἕγραψα.
Haridimos έγραψε:Ἀν ἀναζητήσετε (1) βίντεο μὲ τὴν λέξη sharking θὰ δεῖτε τὰ χειρότερα. Τσογλάνια τὰ ὁποία τραβάνε φοῦστες, μπλοῦζες καὶ ἐρωτογενὴ σημεία τοῦ γυναικείου σώματος σὲ κοινή θέα. Ὁ ἕνα ξεβρακώνει κι ὀ ἄλλος τραβάει βίντεο.
Τσογλάνια τὰ ὁποία τραβάνε φοῦστες, μπλοῦζες καὶ ἐκθέτουν ἐρωτογενὴ σημεία τοῦ γυναικείου σώματος σὲ κοινή θέα. Ὁ ἕνα ξεβρακώνει κι ὀ ἄλλος τραβάει βίντεο.




Πάντως συμφωνῶ μὲ Johnny, macpap. Ὑπάρχουν φάρσες οἰ ὁποῖες εἶναι ἀπαράδεκτες ἀλλὰ καὶ φάρσες στὶς ὀποῖες τὸ θύμα στὸ τέλος βάζει τὰ γέλια. Ἐπίσης ὑπάρχουν ἀνθρώποι οἰ ὁποῖοι δὲν δέχονται καμία φάρσα. Μπορεῖ νὰ μᾶς φαίνονται κρυόκ*λοι, ἀγέλαστοι ἀλλὰ εἶναι δικαίωμά τους ἀναφαίρετο νὰ μὴν δέχονται τὴν παραμικρὴ φάρσα.

ΥΓ: θέλω νὰ δῶ βίντεο sharking ὅπου ὁ τσόγλανος γίνεται τσακωτὸς καὶ τρώει τὸ ξύλο τῆς χρονιάς.
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6675
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από MacPap »

Μα εγώ δεν είπα ποτέ πως αυτό το πράγμα είναι σωστό εγώ είπα πως ο τύπος είναι καλός και μου βγάζει γέλιο. Αλλα ξαναλέω πως τότε κάθε φάρσσα είναι κατακριτέα...
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3502
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από Johnny »

MacPap έγραψε:Μα εγώ δεν είπα ποτέ πως αυτό το πράγμα είναι σωστό εγώ είπα πως ο τύπος είναι καλός και μου βγάζει γέλιο. Αλλα ξαναλέω πως τότε κάθε φάρσσα είναι κατακριτέα...

Κώστα για να μήν παρεξηγηθώ δεν εχω μαζί σου τίποτα, αλλα βρήκα τον τύπο απίστευτα προκλητικό και βλάκα.
Θα μου εβγαζε γέλιο οταν γινόταν κάτι τυχαίο και γέλαγαν ολοι οι παρευρισκόμενοι.

Πρόσεξε σε ενα μόνο Video πόσες φορές δημιουργεί πρόβλημα

Εικόνα

Ολοι στο ταμείο ειναι αποσβολωμένοι και δεν γελάει κανείς



Εικόνα

Ο νεαρός ειναι σαν χάνος με ανοιχτό στόμα


Εικόνα

Αντε να εισαι στην παραλία να κάνεις ηλιοθεραπία και να εχεις τον μα@#κα να σου κάνει παπαριές.


Εικόνα

Ο υπάλληλος στην ζυγαριά τον κατέβασε αρον αρον.
Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6675
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από MacPap »

Μα φίλε και φυσικά ξέρω πως δεν έχεις τίποτε μαζί μου... Εξηγώ και πάλι όμως πως ούτε εγώ εγκρίνω τις φάρσες παντώς είδους ακόμα και αυτές που έκανε ο συνχωρεμένος ο Μπονάτσος. Αυτός ο τύπος έχει κάνει όμως και πολλά που έιναι αστεία μεσα σε όλα τα εκατοντάδες που έχει κάνει... Επίσης έχει φάει και αρκετές φορές ξύλο και εχει πάει κρατητήρτιο εξίσου πολλές. Ομως όπως και να το κάνουμε παραμένει μια φάρσα δηλαδή κάτι που γίνεται εις βαρος κάποιoυ με σκοπό να γελάσουν οι άλλοι... Thats all Folks!!! :D
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από erling »

αυτές είναι ωραίες φάρσες...
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6675
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από MacPap »

Αν θεωρήσουμε πως δεν πρέπει να ενοχλείς κανένα δεν υπάρχουν καλές και κακές φάρσες...
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Αν είσαι καλός μπαλαδόρος, μπορείς να κάνεις και άλλου είδους φάρσες.

Remi gaillard πάλι

W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Άντε και λίγο γέλιο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανέκδοτα & καλαμπούρια...”