Γελοιογραφία

Εδώ γελάνε. Αν γελάσατε με κάτι πέστε το και σε εμάς να γελάσουμε και εμείς...
Απάντηση
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Γελοιογραφία

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Εικόνα


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6675
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Γελοιογραφία

Δημοσίευση από MacPap »

Χμ!! Νομίζω πως πρέπει να επανορίσουμε τι είναι ρατσιστικό σχόλιο στο forum...:-)
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4930
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Γελοιογραφία

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Ῥατσιστικὸ ξεῥατσιστικὸ ἔχει μιὰ δόση ἀληθείας.
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Γελοιογραφία

Δημοσίευση από erling »

Γιατί να είναι ρατσιστικό;
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4930
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Γελοιογραφία

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Ὁ ἀφρικάνος ῥωτάει τὶ εἶναι φαγητό. Ἡ Ἀφρικὴ πάσχει ἀπὸ ὑποσιτισμό ὀπότε ὁ σκιτσογράφος ἔπεσε μέσα.

Στὴν Εὐρώπη τὶς τελευταῖες δεκαετίες περνάμε καλά ὁπότε δὲν ἔχουμε ζήσει τὴν ἔλλειψη. Ἐξαιροῦνται οἱ τῶν κομμουνιστικῶν χωρῶν, ἀν καὶ διανύουμε τὴν τρίτη δεκαετία ἀπὸ τὴν πτώση του κομμουνισμοῦ. Ἄρα καὶ ἐδῶ ὁ σκιτσογράφος πέφτει μέσα.

Ὁ ἀμερικάνος ὑποτίθεται ὄτι εἶναι κλεισμένος στὴν γυάλα καὶ ὰγνοεῖ ὀτιδήποτε συμβαίνει ἐκτὸς ΗΠΑ. Ξέρω ὄτι δὲν εἶναι ὅλοι τους τόσο ἄσχετοι. Δὲν γνωρίζω ὅμως ἀν οἱ ἄσχετοι ἀποτελοῦν πλειοψηφία.

Ὅσο γιἂ τὸν ἄραβα καυτηριάζεται ἡ ἀπαγόρευση ἀτομικῶν ἐλευθεριῶν. Δὲν εἶναι ἄστοχο μιὰ καὶ σὲ κάποιες χῶρες αὐτὸ ἰσχύει.




Ὁπότε θὰ ἐπαναδιατυπώσω ἕνα ἐρώτημα τοῦ Κωνσταντίνου Πλεύρη. Ἀπὸ τὴν στιγμὴ οἱ παραπάνω περιγραφὲς εἶναι ἀληθινὲς γιατὶ νἂ μὴν μποροῦμε νὰ τὶς δημοσιεύουμε;
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανέκδοτα & καλαμπούρια...”